Kurumsal

 

1972 yılından bugüne kadar asansör sektöründe büyük markaların çözüm ortağı olarak faaliyet göstermekte olan şirketimiz kurumsal kimliğini 2010 yılında 2H ASANSÖR LTD.ŞTİ. olarak almıştır.

Önceliklerimizin başında, istismara açık bu sektörde dürüstlük ilkesiyle hizmet vermek gelmektedir.

Firmamız yılların getirdiği tecrübe bilgi ve birikimleri tam doğru ve zamanında kullanarak %100 müşteri memnuniyet hedefiyle CEYHAN ve ADANA şubeleriyle hizmet vermektedir.

Teknoloji çağında, kazancının büyük bölümünü AR-GE ye yatırım olarak çeviren firmamız bu sektöre büyük yenilikler getirerek tüm personellerine TABLET bilgisayar ile müşteri tarafından izlenebilir OTOMASYON sistemi kullanarak BAKIM, ARIZA ve MONTAJ hizmeti vermektedir.

 

Hizmet Taahhüdümüz

Firma sahiplerinden başlayarak ekibimizin tüm mensupları, müşterilerimize en yüksek hizmet seviyesini sunabilmek için ellerinden gelen her türlü çabayı göstermektedir.


Amacımız sunduğumuz hizmetlerin kalitesi çerçevesinde müşteri ilişkilerini tesis etmek, tüm ticari faaliyetlerimizi şeffaflık ilkesi doğrultusunda yürütmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını daima ön planda tutmaktır.

 

Kalite Taahhüdümüz

2H ile bir bakım sözleşmesi imzaladığınızda, şirketimizin tüm birimleri tek bir konu üzerinde odaklanır: Her zaman beklediğiniz hizmetin en iyisini sunmak.
 

Müşteri Gereksinimleri Üzerinde Odaklanmak

2H olarak hedefimizi bu ilkenin gerçekleşmesine yöneltmiş bulunmaktayız.